بنچمارک منتسب به گلکسی اس ۹ سامسونگ خبر از برتری اگزینوس به اسنپدراگون می دهد

در روزهای اخیر خبرهای بسیاری از اطلاعات موبایل های سری گلکسی اس ۹ سامسونگ منتشر می شود، امروز احتمال وجود اسپیکرهای دوگانه و اموجی های سه بعدی متحرک مطرح شده و اخیراً بنچمارکی منتسب به نسخه بهره مند از چیپست اگزینوس ۹۸۱۰ این دو موبایل در پایگاه داده گیکبنچ منتشر شده که خبر از برتری این چیپست نسبت به اسنپدراگون ۸۴۵ می دهد.
یادآوری می کنیم که پیش از این بنچمارکی منتسب به گلکسی اس ۹ بهره مند از اسنپدراگون ۸۴۵ منتشر شده بود.

همان طور که در بنچمارک جدید دیده می شود، امتیاز تک هسته ای پردازنده اگزینوس ۹۸۱۰ با مقدار ۳۶۴۸ به میزان قابل توجهی نسبت به عدد ۲۳۷۸ که در نمونه بهره مند از اسنپدراگون ۸۴۵ ارائه شده بود، برتری دارد. در زمینه تست چند هسته ای نیز شرایط به نفع اگزینوس است. در این آزمایش امتیاز ۸۸۹۴ ثبت شده که باز هم برتری قابل ملاحظه ای نسبت به امتیاز ۸۱۳۲ اسنپدراگون ۸۴۵ دارد.
انتظار می رود طبق روال معمول سامسونگ، در ایران نسخه بهره مند از چیپست اگزینوس به طور رسمی عرضه شود. به ادعای سایت phonearena این نسخه احتمالاً از شارژدهی باتری بهتری برخوردار خواهد بود.

مقایسه ای بین امتیاز بنچمارک های گیکبنچ چیپست های A10 و A11 اپل در کنار اگزینوس ۹۸۱۰ و ۸۸۹۵ به همراه اسنپدراگون ۸۳۵ و ۸۴۵٫ در صورت صحت بنچمارک اخیر، اگزینوس ۹۸۱۰ در تست تک هسته ای حتی از چیپست A10 اپل نیز برتر خواهد بود.
البته در نهایت نباید فراموش کرد که پیش از این بارها اطلاعات غلطی در مورد بنچمارک های منتسب به تلفن های هوشمند در پایگاه داده گیکبنچ منتشر شده است.
سامسوگ رسماً اعلام کرده موبایل های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را در ۶ اسفند ماه سال …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)