طراحی دفتر کار Lunatech Labs؛ آمستردام

اطلاعات کلی
شرکت طراح: Atelier Robidoux کارفرما: Lunatech متراژ: ۶۰۰ متر مربع سال: ۲۰۱۷ محل: آمستردام، هلند
Lunatech یک شرکت بین المللی فعال در زمینه ی فناوری اطلاعات است؛ دفتر این شرکت درحال رشد، در یک منطقه تجاری در شهر آمستردام واقع شده است. در حقیقت این دفتر کار در طبقه ی اول یک برج تجاری قرار دارد. مسئولین این شرکت نوپا به دقت محل شرکت را انتخاب کرده اند؛ یک پارک زیبا در مجاورت این ساختمان قرار دارد و دورنمایی وسیع از این پارک و منطقه ی شهری اطراف این برج، باعث می شود که در طی ساعات کاری چشم اندازی جالب و منحصربه فرد پیش روی کارمندان شرکت باشد.

دو اتاق بزرگ برای برگزاری جلسات کاری، یک انبار، یک محیط کار بزرگ شامل ۳۶ میز و صندلی که چیدمان ثابتی دارند و یک فضای گسترده برای برگزاری سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی از جمله بخش های مختلف این دفتر کار هستند. علاوه بر این، قسمت دیگری از این دفتر کار طوری طراحی شده است که چیدمان انعطاف پذیر دارد؛ این قسمت شامل ۱۶ میز و صندلی می شود که برحسب شرایط، کارکنان می توانند محل و چیدمان میز و صندلی های آن را تغییر دهند.

از دیواره های شیشه ای رنگی برای اتاق جلسات استفاده شده است. در واقع با نصب این دیواره های شیشه ای، اتاق جلسات از سایر بخش های دفتر جدا شده و یک محیط دنج و بی سروصدا ایجاد شده است. از دیگر نکات قابل توجه درباره ی طراحی داخلی اتاق جلسات می توان به کف پوش آبی رنگ، نمایشگر LED روی دیوار و گلدان های طبیعی بزرگ اشاره کرد. این دیواره های شیشه ای آبی رنگ طوری طراحی و نصب شده اند که ارتفاع آن ها از ارتفاع سقف کوتاه تر است و از سقف و ستون های سفید اطراف مجزا …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)