جزئیات آپدیت فوریه بازی Street Fighter V: Arcade Edition اعلام شد

کپکام جزئیات آپدیت بعدی بازی Street Fighter V: Arcade Edition را که در ماه جاری میلادی به منظور رفع ایرادات بازی منتشر می شود، اعلام کرد.

Street Fighter V: Arcade Edition از تاریخ ۱۶ ژانویه (۲۶ دی ماه) به عنوان یکی از بزرگ ترین آپدیت ها برای بازی Street Fighter V منتشر شد. به روزرسانی یاد شده محتوایی همچون V-Trigger دوم را برای تمامی کاراکتر های این بازی اضافه کرد. همچنین در این محتوا شاهد اضافه شدن کاراکتر Sakura بودیم که طرفداران مدت ها انتظار آن را می کشیدند. پس از انتشار این بسته الحاقی، بازی از برخی ایرادات کوچک رنج می برد که به نظر سازندگان قصد دارند با آپدیت بعدی آنها را برطرف کنند.
از تغییرات یاد شده می توان به قابلیت Rakan کاراکتر Akuma اشاره کرد که گویا وی پس از استفاده این V-Skill در مقابل Shinryuken کاراکتر Ken، به عقب کشانده می شد. یکی دیگر از ایراداتی که با آپدیت بعدی برطرف می شود مربوط به کاراکتر Abigail می شود که پس از آن دیگر این کاراکتر توانایی لغو کردن کامبو به V-Trigger را نخواهد داشت. همچنین وی با استفاده از از قابلیت Metro Crash می توانست در مقابل چندین ضربات دفاع کند که به نظر با آپدیت جدید این امر برطرف می شود و پس از شارژ کامل مترو کرش، پس از دو ضربه دفاع او شکسته می شود.
در دو سال اخیر که بازی Street Fighter V منتشر شده است شاهد تغییرات زیادی در این بازی بودیم که توانست جانی دوباره به این مجموعه ببخشد طوری که پس از انتشار آپدیت Arcade Edition شاهد امتیاز متاکریتیک ۸۸ از این بازی بودیم. در خبر های دیگر چندی پیش کپکام اعلام کرد که قصد دارد با کراس اوری، کاراکتر های Ryu و Sakura را به بازی Monster Hunter: World اضافه کند.
برای اطلاع از جزئیات آپدیت فوریه بازی Street Fighter V: Arcade Edition می توانید به وب سایت گیم کپکام مراجعه کنید.
بازی Street Fighter V: Arcade Edition هم اکنون برای پلی استیشن ۴ و پی سی در دسترس است و برای اطلاع از خبر های پیشین می توانید به صفحه اختصاصی آن در زومجی مراجعه کنید.

Let’s block ads! (Why?)